Magdalena Małecka MRICS

lider_pilujska

Magdalena Małecka jest uprawnionym polskim rzeczoznawcą majątkowym z dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości oraz wieloletnim biegłym sądowym. Jest członkiem międzynarodowej organizacji – Królewskiego Instytutu Dyplomowanych Rzeczoznawców (RICS – Royal Institution of Chartered Surveyors). Magdalena jest także mentorem, konsultantem i wykładowcą.

Posiada zdobyte w kilkuletniej pracy w bankach doświadczenie w zakresie finansowania podmiotów gospodarczych i udzielania kredytów zabezpieczonych na nieruchomościach. Magdalena wykonuje wyceny głównie na zlecenie podmiotów gospodarczych, a także sądów oraz prokuratur. Wyceną nieruchomości zajmuje się w ramach spółki AIM PROPERTY. Jest doradcą na rynku nieruchomości oraz czynnie działającym inwestorem. Inwestycje na rynku nieruchomości prowadzi w ramach spółki EAGLE INVEST, która także pozyskuje fundusze od inwestorów zewnętrznych.

Prowadzi praktyki zawodowe oraz warsztaty i szkolenia z zakresu wyceny nieruchomości od ponad 20 lat. Świadczy także usługi mentoringu – każdy, a w szczególności początkujący rzeczoznawca majątkowy, może liczyć na jej pomoc i współpracę w zakresie wyceny nieruchomości w obszarach, w których się specjalizuje. Pomaga osobom wchodzącym do zawodu osiągnąć cele w zakresie zdania egzaminu państwowego i otrzymania uprawnień, podnoszenia jakości świadczonych usług oraz poszerzania obszaru działania. Więcej na stronie Magdalena Małecka Rzeczoznawca Majątkowy | Facebook oraz na stronie Magdalena Małecka MRICS.

Koniecznie zobacz jej kanał na YouTube!

Posiada wieloletnie doświadczenie jako członek Komisji Standardów działającej przy Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych i jest współautorem kilku standardów zawodowych, w tym „Wartość rynkowa nieruchomości” czy „Wycena nieruchomości dla potrzeb zabezpieczenia wierzytelności”.

Jest członkiem Środkowopomorskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych.

Poza pracą zawodową lubi zwiedzać świat – prowadzi blog o niskobudżetowym podróżowaniu. Jej motto życiowe brzmi: „Logika zaprowadzi cię z punktu A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi cię wszędzie”.

Nie lubi tracić czasu na bylejakość. Jest perfekcjonistką. Oczekuje, że dasz z siebie wszystko i będziesz prezentował/a najwyższe standardy. Tego wymaga od siebie i innych. Jest konsekwentna w działaniu i niezależna. Jej wizją jest przekazanie jak największej ilości osób wchodzących do zawodu rzeczoznawcy majątkowego najważniejszych standardów pracy, takich jak etyka, wysoka jakość świadczonych usług i profesjonalizm działania.


Skontaktuj się: magdalena.malecka@aimproperty.pl

Przeczytaj także o: Jerzym Adamiczce | Zdzisławie Małeckim